Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byl pátek 11.5.2007,den jako každý jiný. Bráška se ségrou odešli ráno do školy, mamka s taťkou vyrazili na nákup a já jsem se v bříšku vrtěla jako housenka. Tento den mi pan doktor určil jako termín porodu, ale to mě zatím vůbec nezajímalo, vypadalo to, že je mi u maminky moc dobře. Odpoledne si mě mamča ještě naposledy vyfotila schovanou v bříšku. Večer, když se rodiče v klidu koukali na telku, mě to najednou napadlo. Co kdybych už se podívala, jak vypadá maminka z venku. A jelikož jsem holka zvědavá a nedočkavá, už jsem na nic nečekala. Mamce kolem půl jedenácté v noci prdla voda, tak jsme vyrazili do porodnice do Třince. Cestu do porodnice taťka několikrát natrénoval na nečisto a pokaždé, když jsme přejížděli železniční přejezd, říkal "snad nepojede vlak, až si tady pojedeme pro to naše miminko". A co myslíte :-) Měl ho tam:-) Přijeli jsme k přejezdu a závory spadly dolů, takže jsme ještě čekali než přejede vlak. Naštěstí to netrvalo dlouho, tatínek už chudák začínal být nervozní:-))), mamka si u toho smskovala, musela dát přece všem dát vědět, že jsem se rozhodla vylodit.Když jsme dojeli do porodnice, tvrdily nám sestřičky, že se hned tak na svět nepodívám, ale já jsem všechny překvapila a ani né za dvě hodinky jsem byla venku. Bylo 12.5.2007 1:50 minut, venku byla krásná teplá jarní noc a pro mé rodiče byla jedna z nejkrásnějších nocí v životě.
Obrazek
Bylo to přesně na den, vlastně na noc, šestnáct let, poté co se poprvé potkali. Nemohla jsem si vybrat lepší okamžik, kdy přijít na svět.

Když jsem vyplavala z bříška, krásně jsem křičela, hned mě dali mamince na bříško. Tam se mi moc líbilo. Za chvíli si mě odnesla sestřička, ale jenom na chvilku, aby mě zvážila, změřila a taky trošku otřela. Byla jsem špinavá jako čuník :-))).

Obrazek

Ale nebyla jsem tam sama, tatínek za mnou přispěchal a všechno tam pořádně kontroloval, aby mi náhodou neubližovali. To potom koukal, když mi namočili nožičku do barvy a jako razítko ji obtiskli na pamětní list :-)

Obrazek

Pak už mě hezky zabalili a dali tatínkovi. Tam mi bylo moc dobře a až byla ošetřená i maminka, šli jsme spolu všichni tři na vedlejší pokoj, kde jsme se navzájem okukovali, ošušňávali a poznávali. Bylo nám moc krásně. Kolem čtvrté hodiny odjel taťka domů, aby o mě řekl Janičce a Honzíkovi. Odpoledne už za mnou přijeli všichni tři. To byl boj o to, kdo si mě první pochová:-)))

ObrazekObrazek

Obrazek


Ještě vám tady přidám pár foteček z porodnice, bylo to tam moc krásné, výhled z okna jsme měli přímo na Javorový.

Obrazek

Pokojíček byl taky moc hezký.

Obrazek


A naštěstí to tam rychle uteklo.Takhle jsem si hezky spinkala v nemocniční postýlce..

Obrazek


Měla jsem i podepsanou, ale je fakt, že líp mi bylo v maminčiné :-)


Obrazek

I když se tam o nás moc hezky starali, těšili jsme se domů. Takhle jsem se vyhřívala na sluníčku, abych trošku zahnala žloutenku.

Obrazek


Povedlo se a třetí den nás pustili domů. Jupí, taťka si pro mě přijel a já jsem poprvé jela autem. To vám byla paráda, miluju jízdu autem (taky miluju nakupování :-))), ale pssst, to nikomu neříkejte).

 ObrazekJestli chcete vidět ještě nějaké fotky z porodnice, koukněte do fotogalerie.

 

Náhledy fotografií ze složky v porodnici

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

HODNE STESTI LUCINKO

(Andatko a Karinatko, 25. 10. 2007 23:09)

Lucinko krasne jsi to tady spolecne s maminkou popsala az me vyskocily slzicky!
Preji ti moc moc stesti ve tvem zivote a at jsi zdrava a krasna jako do ted!!!
teta Karin ( Andy )
PS: az budes potrebovat partacku na nakupy - staci rict ;-)